Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žaludek

Jak píši v následujících článcích, očistě žaludku jsem nikdy nevěnovala moc pozornosti. Až po tom, co jsem si půl roku důkladně čistila střeva a pořád nedocházelo k úlevě, začala jsem se zajímat co je špatně. Chce si to hýčkat nejen střeva, ale i žaludek. Můžou v něm být tři problémy:

- nedostatek HCL - kyseliny chlorovodíkové, která rozkládá  potravu a díky ní se můžou vstřebávat do těla vitamíny a minerály;

- roztažený žaludek - pak se v něm hromadí žluč a taky to trávení moc nepřispívá

- hlen v žaludku - zamezuje kyselině chlorovodíkové, aby dobře fungovala

Já sama jsem měla v žaludku tolik hlenů, že si to nikdo neumí ani představit. Teď se pokouším dodávat kyselinu chlorovodíkovou do žaludku.

 

Příspěvky

Očista žaludku Vamanadhautí

2. 5. 2013

 Toto je honosně nazvané zvracení. Konkrétně uměle vyvolané pošimráním prsty v krku. Je to účinná očista žaludku, jelikož vyzvracíte chuchvalce a hleny které zbytečně v žaludku překážejí kvalitnímu trávení. Samozřejmě je nutné tuto proceduru aplikovat na lačno, jinak byste vyzvraceli jen jídlo a to není cílem. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Žaludek | Fotografie: Očista žaludku | Komentářů: 4

Koupila jsem si Betaine HCL

30. 4. 2013

Vzhledem k tomu, že jsem nedávno zjistila, že ať dělám co dělám,moje problémy přetrvávají a jako viníka jsem označila žaludek, rozhodla jsem se doplnit do žaludku kyselinu chlorovodíkovou.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Žaludek | Fotografie: Kyselina Chlorovodikova | Komentářů: 18

Salmonela a prozření

27. 4. 2013

Ale k věci. Co jsem zjistila. Při salmonele jsem pouze zvracela, průjem nebyl, ale můj ekzém se zlepšil tak, že jsem to za poslední roky neviděla, vůbec nesvědil. I akné se podstatně zlepšilo a to po nedávné jaterní očistě vyskočilo způsobem, že jsem nemohla mezi lidi. Takže mne napadla myšlenka, že můj problém není ve střevech, ale v žaludku! Měla jsem spoustu jídla ve střevech z předchozích dnů, ale žaludek vyprázdněný a ekzém zmizel. Jakmile jsem začla první dietní jídlo rýži - začal se zase ozývat, ale opravdu zvolna

 
Celý příspěvek | Rubrika: Žaludek | Komentářů: 0